Karrier

Zalaegerszeg-Raktári árukezelő

Cégünk, a magyarországi dohányboltok kizárólagos kiskereskedelmi ellátója, raktári árukezelő munkatársat keres zalaegerszegi telephelyére.

Főbb feladatok:

-         Megrendelések összekészítése (komissiózás)

-         Megrendelések mennyiségi és minőségi ellenőrzése (revideálás)

-         A ládák megfelelő sorrendbe rendezése a kiszállításhoz (rakatképzés)

-         Árumozgatással kapcsolatos feladatok (ki- és betárolás)

-         Göngyöleg kezelése (raklapok átadás- átvétele)

-         Pontos áruraktározás

Munkakör betöltésének feltételei:

-         Legalább alapfokú végzettség

-         Fizikai munkavégzéshez megfelelő egészségi állapot

-         Megbízhatóság

-         Pontos, precíz munkavégzés

-         Együttműködő magatartás

-         Csapatmunka

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

-         Raktározásban szerzett tapasztalat

-         Monotonitás tűrés

Amit mi ajánlunk:

-         Éves teljesítmény bónusz

-         Negyedévente +1 jutalom szabadnap

-         Egyéb juttatások (pl. bérelőleg, születési támogatás, munkaruha juttatás)

-         30 Ft/km munkába járási költségtérítés

-         Jellemzően délelőtti munkavégzés, kétműszakos munkarend

-         Családbarát munkahely

-         Szabad hétvégék

-         Gyümölcsnapok, nyári jégkrém napok

-         Kellemes munkahelyi légkör

-         Jó hangulatú csapat

-         Modern eszközök és munkakörnyezet

A jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi email címre: karrier@odbe.hu

A tárgy mezőben kérjük tüntesse fel: Zalaegerszeg-Raktári árukezelő

Amennyiben ajánlással érkezik, a tárgy mezőben kérjük tüntesse fel: Zalaegerszeg-Raktári árukezelő -"ajánló neve"-ajánlásával